Platba

 

V našom internetovom obchode FASHIONISTA.sk ponúkame bezpečné a pohodlné možnosti platby prostredníctvom platobnej brány CardPay a prevodu na účet. 

 CardPay

Platbu môžete uskutočniť kartou prostredníctvom služby Card Pay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky). Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Prvým krokom je vyplnenie objednávkového formulára, kde uvediete svoje osobné údaje a potvrdíte druh a množstvo objednaného tovaru. Následne po kliknuti na tlačítko Objednať s povinnosťou platby a budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje o karte (číslo karty, CV kód a expiráciu) a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii platby.

 

Platba na účet

Prvým krokom je vyplnenie objednávkového formulára, kde uvediete svoje osobné údaje a potvrdíte druh a množstvo objednaného tovaru. Následne po kliknuti na tlačítko Objednať s povinnosťou platby automaticky prejdete k súhrnu objednávky, kde nájdete údaje k platbe. Rovnako Vám údaje k platbe budú automaticky zaslané na e-mail.